Vytautas Andriuskevicius
Vytautas Andriuškevičius/Foto: Tomasz Bołt

Lenkijos klubui Gdansko “Lechia” priklausantis Lietuvos rinktinės gynėjas Vytautas Andriuškevičius netrukus gali persikelti į Norvegiją. Lietuvį į peržiūrą pasikvietė šios šalies klubas Kristiansando “Start”.

22 metų V.Andriuškevičiaus sutartis su “Lechia” galioja iki vasaros. Pastaruoju metu jam sunkiai sekasi išsikovoti vietą pagrindinėje Gdansko komandos sudėtyje. Praėjusio sezono pabaigoje jis buvo perkeltas į antrąją klubo komandą. Situacija nepasikeitė ir šį sezoną – Ekstraklasa čempionate gynėjas sužaidė vos 2 rungtynes. Todėl “Lechia” vadovai pareiškė, kad nedarys kliūčių V.Andriuškevičiui išvykti jau sausį, jei tik jis susiras komandą.

“Start” klubas du kartus – 1978 ir 1980 m. yra tapęs Norvegijos čempionu. 2011 metais komanda iškrito į pirmą lygą, tačiau pernai laimėjo šį turnyrą ir sugrįžo į aukščiausią lygą “Tippeligaen”. Naujas sezonas Norvegijoje prasidės kovo 17 dieną.

“Start” klube jau yra žaidė du lietuviai – 2002 metais jam atstovavo Ričardas Beniušis ir Donatas Vencevičius.

Dabartinis “Start” treneris Glennas Andersenas sako, kad V.Andriuškevičius pirmosiose treniruotėse jam paliko teigiamą išmintingo gynėjo įspūdį.

Pats V.Andriuškevičius savo vizitą Kristiansande Lenkijos spaudai komentavo taip: “Peržiūroje būsiu iki trečiadienio ir viliuosi, kad tiksiu “Start” treneriams. Esu jaunas žaidėjas ir negaliu sau leisti veltui praleisti likusios sezono dalies. “Lechia” vadovai netrukdytų išvykti. Tai man labai svarbu. Norvegijos čempionatas aukšto lygio ir jame aš galėčiau tobulėti.”

penalty.lt

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here