Už padangų ir ratlankių vogimą sausio 27-ą (naktį iš šeštadienio į sekmadienį) Raufoss miestelyje (Vestoppland) areštuoti 4 lietuviai.

– Šalia nusikaltimo vietos mes radome baltą furgoną, pakrautą padangų ir ratų, sako Pål Andersen, Vestoppland policijos operacijų vadovas.

Furgone, kuris buvo rastas šalia DnB Raufoss policininkai rado 69 dygliuotas padangas ir 16 ratlankių, kurių vertė siekia 50 000 – 70 000 NOK. Policijai buvo pranešta apie įsilaužimą maždaug 04:00 šeštadienio naktį, po to, kai vienas praeivių pamatė, jog vartus saugojusi grandinė yra nukirpta. Nusikaltimo vietoje sniege išliko ir padangų žymės, ir pėdsakai. Pagal padangų žymes policija aptiko ir padangų prikrautą furgoną.

– Patruliai keturis įtariamuosius sulaikė sekmadienio ryte, dabar jie sėdi areštinėje ir laukia apklausos, informavo Andersen’as.

Policija taip pat ieško dar vieno automobilio, siejamo su padangų vagyste:
– Mes ieškome mėlyno Mercedes Sprinter su lietuviškais numeriais. Šis automobilis buvo susietas su kaltinamaisiais lietuviais anksčiau, – aiškina Andersenas, pridurdamas, kad lietuviai jau yra pažįstami policijai keliuose rajonuose Norvegijoje.

 

Pagal NRK

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here