Apsirenkit šiltai, apsiaukit patogiai, persirenkit taip, kad net draugas ar kaimynas neatpažintų! Laukiam jūsų čigonais, žydukais, ubagais, daktarais, ožiais, raganom ir visokiom kitokiom būtybėm pavirtusių!

Geriausioms kaukėms dovanos jau paruoštos!

Vyks žirgų lenktynės ir gaidžių peštynės, lašininio kapituliacija ir kanapinio inauguracija. Morę ir kitas blogybes ant laužo naikinsim, žiemą iš kiemo varysim, šoksim ratelius, dalyvausim rungtyse tiek mažiems, tiek dideliems. Už simbolinę kainą vietoje galėsite įsigyti kavos, arbatos, blynų, žirnių košės su lašinukais ir kitokių gardybių. Dalyvavimas nekainuos, tačiau būtinai pasiimkite pakankamai smulkių pinigų, kad žydukai, čigonai, raganos ir kiti velniai ramybėje paliktų! Taip pat šventės metu veiks lietuviškos mokyklėlės “strazdelis” knygų ir daiktų mugė

Nepatingėsit – nepasigailėsit! Visi esate laukiami ir prietelius pakvieskit.

Kilus klausimams rašykite: lfsinformacija@gmail.com

Arba skambinkite: 46390732

Atvykimas: Nuo Kristiansand važiuoti E39 link Mandal. Pravažiavę Søgne, kelionę tęskite dar 14 km, kol tolumoj pamatysite mažytę benzino kolonėlę (jūsų kairėje pusėje), prieš benzino kolonėlę bus posūkis į kairę, ten ir pasukite. Pasirūpinsim, kad posūkis būtų gerai paženklintas. Pasukę visąlaik važiuokite tiesiai, kol privažiuosite šventės vietą.

http://www.facebook.com/events/149011785254774/

PNLB

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here