Bilieto kaina 300 kr (bilietų galite įsigyti jau dabar paspaude ant kainos, parašę mums į el. paštą drammenlt@gmail.com arba nuvykę į Liatuisk Norsk dokumentsenter adresu Bjørnstjerne Bjørnsonsgate 55 – 2 aukstas, 3044 Drammen)

DLB nariams 200 kr (bilietų galite įsigyti jau dabar parašę mums i el. pašta drammenlt@gmail.com)

Amžiaus riba +14
Bilietų kiekis labai mažas, o renginio dieną jie brangs!!!

Po spektaklio galėsime draugiškai pabendrauti, tad siūlome į renginį atsinešti užkandžių.

***

Ramūnas Rudokas vienas žinomiausiu nepriklausomos Lietuvos aktorių, jau 20 metu aktyviai dirbantis Lietuvos teatro scenoje, kuriantis vaidmenis geriausiuose lietuviškuose filmuose, žiūrimiausių tv serialų herojus. Ramūnas taip pat aktyviai koncertuojančios Lietuvoje ir užsienyje muzikines -humoristines grupės “čili’nam  lyderis.

tetis

Prieš dvejus metus pastatytas monospektaklis Tėtis, sukėlė tikrą furorą Lietuvos teatro scenoje. Tai unikalus aktorinis darbas, kupinas išradingų aktorinių improvizacijų, kurios puikiai suprantamos bet kokio amžiaus žiūrovams. Spektaklis Tėtis, tai humoristiniai tėvystes tyrinėjimai kuriuos aktorius pateikia remdamasis ir savo asmenine ir bendražmogiška patirtimi. Spektaklis ir aktorius neleidžia nuobodžiauti žiūrovams ne minutės, ir žinoma nepalieka abejingų dialogui kuris beveik 2 valandas vyksta žiūrovų akivaizdoje.

Spektaklis „Tėtis“ jau buvo rodomas ir gastrolių Norvegijoje, Anglijoje, Airijoje, Jungtinese Amerikos Valstijose ir kitose šalyse metu.

Patikėkite, tokio ypatingo, realaus ir išradingo, bei atviro ir linksmo tėtušio jus dar nebuvote sutikę!!!!!!

Taigi, iki pasimatymo vasario 16 d. Drammene  Jums sako: ”nerealus tėtušis” Ramūnas Rudokas.

http://www.drammenolietuviai.no/index.php/renginiai/20-vasario-16-minejimas-drammene

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here