Lietuvių bendruomenė Bergene vasario 17 dieną į susitikimą su Bergene ir jo apylinkėse gyvenančiu gausiu būriu lietuvių pakvietė atvykti Lietuvoje gerai žinomą žurnalistę, prodiuserę, laidų ir renginių vedėją  Editą Mildažytę.

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga BLB organizuojamame renginyje viešnia, Edita Mildažytė lietuvių bendruomenei pristatys savo knygą “Pasimatymas su Lietuva”, išleistą lietuvių ir anglų kalbomis. Knygoje autorė jautriai prisipažįsta kaip labai ji didžiuojasi esanti lietuvė, ir karštai myli savo kraštą.  Lietuvą knygoje vadina maža, tačiau turtingą ir pasididžiavimo vertą istoriją turinčia valstybe, o lietuvius – kūrybinga ir laisvę mylinčia tauta. Edita Mildažytė viliasi, kad knyga sudomins ir paskatins tęsti pažintį su Lietuvos istorija, kultūra, tradicijomis ne tik lietuvius, bet ir užsieniečius, kurie apie mus, deja, žino nedaug.

mildazytes knyga

Gyvename laikais, kai žmonės jungiasi, bendrauja tarpusavyje nepaisant atstumų ar sienų. Tai patvirtina ir neužilgo įvyksiantis susitikimas Bergene. “Labai džiaugiamės artėjanciu susitikimu, kuriame galėsime susipažinti ir gyvai bendrauti su iškilia asmenybe” – sako Bergeno lietuviai, nekantriai laukiantys Editos Mildažytės vizito.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here