Sausio viduryje Norvegijos policija atskleidė narkotikų saugyklą giraitėje Trondheime, šalia Tiller. Maišelyje, paslėptame tarp šakų, buvo rasta 5 kilogramai amfetamino, kurio vertė juodojoje rinkoje siekia kelis milijonus Norvegijos kronų. Netrukus po to policija sulaikė ir įkalino 35 metų lietuvį. Jis prisipažino amfetaminą atsigabenęs į Norvegiją. Policija netiki, kad vyras veikė vienas ir mano, kad jis turėtų turėti narkotikų gamybos, transportavimo ir platinimo bendrininkų tinklą. Šis konfiskavimas yra antras didžiausias Trondheimo nusikaltimų istorijoje.
Naujausios kriminalinės policijos ataskaitos rodo organizuoto nusikalstamumo didėjimo tendenciją ir įspėja dėl lietuviškų organizuotų nusikaltstamų tinklų plėtros.
– Lietuvių nusikaltėliai veikia daugumoje apskričių, bemaž visose įmanomose nusikalstamose veiklose, yra mobilūs ir turi daug ryšių. Be to, buvo įrodyta, kad jie nevengia naudoti kraštutinių smurto priemonių. – Sakė Eivind Borg, kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimų vadovas.
Narkotikų policija sulaiko kasmet vis daugiau jau ketverius metus iš eilės; 2012 metais buvo sulaikyta daugiau nei 300 kilogramų amfetamino, iškelta trimis šimtais daugiau bylų nei 2011 metais.

Pagal adressa.no

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here