Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ drastiškai sumažino skambučių kainas į šalis, kur gyvena daugiausia lietuvių emigrantų. Skambinti į Didžiąją Britaniją, Airiją bei Norvegiją bendrovės klientai galės vos už 10 centų per minutę.

Tai yra mažiausia pokalbių kaina tarp siūlomų šalies operatorių. Be to, tai pirmas kartas Lietuvoje, kai skambučių į užsienį kaina yra ne ką didesnė nei vietinių pokalbių.

10 centų per min. pokalbiai kainuos užsisakius planą „Užsienis 300“. Su juo už 30 litų mėnesio mokestį suteikiama 300 minučių skambučiams į visus Lietuvos, Didžiosios Britanijos, Airijos bei Norvegijos tinklus, rašoma bendrovės pranešime spaudai.

Remiantis 2012 m. Lietuvos Statistikos departamento duomenimis, beveik pusė, 48 proc., iš Lietuvos išvykusių piliečių pasirinko Jungtinę Karalystę. Antra pagal populiarumą liko Airija (9 proc. išvykusių gyventojų). Į Norvegiją per paskutinius metus išvyko 8 proc. išvykusiųjų.

„Matydami emigracijos statistiką, pasirūpinome, kad bendravimas su išvykusiais artimaisiais taptų toks pat prieinamas ir pigus, lyg jie gyventų kitame Lietuvos mieste. Didelio skirtumo tarp vietinių pokalbių bei skambučių į populiariausias tarp mūsų emigrantų šalis nebebus. Mažos pokalbių kainos leis su artimaisiais bendrauti dažniau ir sutaupyti”, – sakė Tomas Burovas, „Tele2“ marketingo vadovas.

Dėl tokio „Tele2“ sprendimo siunta konkurentai. Bendrovės „Bitė Lietuva“ atstovas naują pasiūlymą vadina nekorektišku: „Tai kliento atžvilgiu labai nekorektiškas sprendimas, nes jo negali užsisakyti prie esamo plano. Reikia turėti antrą telefoną arba kaitalioti korteles. Tikėtina, kad ateityje „Bitėje“ siūlomus sprendimus plėsime, vystysime“, – sakė „Bitė Lietuva“ rinkodaros direktorius Pranas Kuisys.

„Omnitel“ atstovė spaudai komentuoti atsisakė.

DELFI

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here