Naujai renovuota hytte Hardangeryje rugsėjo pradžioje buvo parduota už 30 milijojų Norvegijos kronų. Pradinė kaina buvo 20 mln. NOK. Iki artimiausios automobilių stovėjimo vietos – pusė valandos kelio.

Neoficialūs šaltiniai teigia, kad kaina už hytte pasiekė 32,5 mln kronų.

Pirkėjas įsigijo pagrindinį 130 kv. metrų namą, keturis mažesnius pastatus ir ežero parkantę su leidimu jame žvejoti. Nuosavybei taip pat priklauso apie 2000 hektarų tetervinų medžioklės ploto.

Hyttę restauravus buvo pajungtas vanduo iš šalia tekančio šaltinio, sumontuotos saulės panelės ir generatoriai. Hyttė turi sauną, 4 miegamuosius ir svetainę.

Nuotraukos iš Eiendomsmegler1 Geilo as

1 COMMENT

  1. sveiki,as ir firma kur as dirbu renevamos sita poilsio nama. skraidinom medziagas sraigtasparniais,ziema su sniego motociklais i darba vazinejom,nes vienintelis kelias buvo su namu tai sniegu su sniego motociklais,o vasara su keturaciu bagiu vaziavom iki darbo vietos,darbas truko apie 4metus. nes galejom dirbti tik kai sniegas istirbdavo arba kai galejom pasiekti nama su sniego motociklais. https://www.youtube.com/watch?v=j9cPOzJGROg na idomus buvo darbas,tik gaila kad seimininkas uzsakes si darba nesulauke pabaigimo datos,mire nuo vezio. todel ir poto buvo parduotas sis namas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here