Kauno oro uoste Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnams teko antrankiais tramdyti į Norvegiją skristi ketinusią lietuvę.

VSAT informuoja, kad antradienį Kauno oro uoste budintys pasieniečiai gavo pranešimą iš aviacinio saugumo darbuotojų apie agresyviai besielgiančią moterį.

Netrukus paaiškėjo, kad triukšmadarė yra nuolatinės gyvenamosios vietos neturinti 57 metų lietuvė, ketinusi lėktuvu vykti į Oslą.

Skrendančiųjų Šengeno vidaus reisais asmenų dokumentų pasieniečiai netikrina, tačiau keleivius kontroliuoja ir į orlaivio saloną nešamus daiktus apžiūri aviacinio saugumo darbuotojai. Būtent tokios patikros metu iš pažiūros neblaivi moteris ėmė elgtis agresyviai, plūdosi necenzūriniais žodžiais ir mėtė savo daiktus.

Pirmas mėginimas pasitikrinti blaivumą baigėsi nesėkmingai – moteriai nepavyko tinkamai pūsti į alkoholio tikrintuvą, o vėliau tai daryti ji atsisakė.

Į įvykio vietą atėjusius uniformuotus VSAT pareigūnus keleivė pagrasino „atleisti iš darbo“, nepaisė reikalavimų liautis pažeidinėti viešąją tvarką.

Vedama į tarnybines pasieniečių patalpas moteris dar mėgino priešintis, tačiau buvo greitai sutramdyta antrankiais.

Netrukus VSAT pareigūnai ją perdavė iškviestiems Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato patruliams.

Lėktuvas į Oslą išskrido tvarkaraštyje numatytu laiku.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here