Keturiolikmečiui Lukui gyvenančiam Meldalo komunoje šių metų pavasarį diagnozuotas vėžys (meduloblastoma – primityvus neuroektoderminis smegenėlių srities navikas. Vienas iš jautriausių radioterapijai galvos smegenų navikų).

Berniukui pirmą kartą vėžys diagnozuotas 2007 metais, tada po 2 metus trukusio gydymo jį pavyko įveikti. Tačiau ligos pasekmės labai liūdnos: pasireiškė dviguba rega, mąstymo sutrikimas, vaikui sunku vaikščioti būtina asistento pagalba mokykloje ir visur kitur. Nuo balandžio Lukas iškentė 3 operacijas, radioterapiją (švitinimą), dabar seka hormoninė terapija. Vaistai Norvegijoje yra valstybės kompensuojami, tačiau vaikui reikalingas specialus maitinimas, kadangi nuolat vemia, o tai kainuoja, taip pat kelionės išlaidos ir pan. Savaime suprantama, kad mama didelę laiko dalį praleidžia su vaiku ligoninėje. Vien tėčio pajamų išlaikyti , 5 asmenų šeimą nepakanka. Šeima iš visų jėgų kovoja su šia baisia liga ir šventai tiki, kad ją pavyks įveikti, tik šįkart visiems laikams! Tačiau jiems reikalinga mūsų visų pagalba. Nelikime abejingi ir paremkime šią šeimą.
Galintys prisidėti ir paaukoti kilniam tikslui, pinigėlius galite pervesti į šią saskaitą: Sparebank1 nr: 42023805701 Regina Bertašiūtė

P.S. Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis į mamytę Reginą Vaičiūnienę

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here