Ruduo yra nuostabus metų laikas. Lapai sparčiai keičiasi iš žalių į auksinius, rūkas ir ankstyva auksinė valanda padaro neįtikėtiną atmosferą be žadina norą fotografuoti be perstojo. Kviečiame visus norinčius prisijungti prie foto pasivaikčiojimo spalio 4 dieną, 18 val. Osle.

Šis foto pasivaikščiojimas tinka visiems – nuo pradedančiųjų ir mėgėjų iki profesionalų. Pasivaikščiojimą organizuoja du profesionalūs fotografai, todėl Jums patars, atsakys į norimus klausimus.

Pasiimkite savo fotoaparatą, mobilųjį, planšetę ir savo klausimus ar tiesiog ateikite išmokti kaip matyti fotografo akimis.

Kaina: NEMOKAMAI

Susitikimo vieta: Prie Nacionalinio teatro, Oslas (Johanne Dybwads plass 1, 0161 Oslas).

Susitikimo laikas: Renkamės šeštadienį, spalio 4 dieną, 18 val.

Registracija: Prašome užsiregistruoti telefonu 48643925 (galite paskambinti arba tiesiog parašykite SMS su savo vardu ir fotoaparato modeliu).

Įranga: Jūsų mėgstamiausias fotoaparatas, kad ir koks jis bebūtų – DSLR ar paprasta muilinė, sisteminis fotoaparatas ar telefonas bei planšetė. Tinka viskas, su kuo mėgstate fotografuoti.

Oras: Rudens oras sunkiai nuspėjamas, bet tai suteikia papildomų galimybių padaryti netikėtų nuotraukų. Jei lis, prašome pasiimti skėčius ir nepamiršti rudeninio apavo.

Papildoma informacija:

Kursai Norvegijoje šio renginio puslapis

Grupė ir renginys Facebook’e

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here