Tėja (12) yra pirmoji Norvegijoje mažametė nuotaka. Mergaitė žengs prie altoriaus spalio 11 d. ir susituoks su 37 metų savo būsimu vyru. Tai Norvegijoje pirmosios oficialios vaiko vestuvės. Šis įvykis sukėlė didelę reakciją ir nepasitenkinimą visuomenėje.Geir Thea

“Sveiki! Mano vardas yra Tėja ir aš esu 12 metų. Aš susituoksiu už mėnesio! “.   Taip Tėja pristatė savo būsimą kelionę prie altoriaus ir didžiąją gyvenimo šventę.  Naudodama savo tinklaraštį ji nori išreikšti savo jausmus prieš ištekant. Šis tinklaraštis per naktį tapo pats skaitomiausias Norvegijoje. Apie planuojamas dvylikametės Tėjos ir 37-erių Geiro vestuves sužinoję norvegai užplūdo policiją bei vaiko apsaugos tarnybas prašydami ką nors padaryti, kad šios vestuvės neįvyktų.

mažametė nuotaka Tėja

 

Iš tikro tai tėra gerai apgalvota ir pavykusi vieša provokacija visuomenėje. Tariamų vestuvių diena neatsitiktinai pasirinkta spalio 11 – Tarptautinė mergaičių diena. Šios akcijos tikslas yra paskatinti visuomenę reaguoti ir imtis veiksmų, kad sutrukdytų dvylikametei ištekėti.

U4A94051__880[1]

Kiekvieną parą Pasaulyje yra pagrobiama 39 tūkstančiai mergaičių, kurios dažnu atveju prievarta ištekinamos už vyresnių vyrų. Tuose šalyse, kur vyksta šie nusikaltimai mergaitės neturi gynėjų ar visuomenės užtarimo.

Ką Jūs manote apie tokią provokaciją? Pasidalinkite savo nuomone komentaruose.

Daugiau informacijos Tėjos tinklaraštyje stoppbryllupet.no

U4A05821__880[1]

1 COMMENT

  1. iš pradziu galvojau jau visai tiems norvegams protelis pasimaišė – atiduoda vaikus lezbietiems, o dabar net mažametes tekint pradejo… laimei, če tik akcija kazkokia mano akim nevykus

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here